Ciekawy design do wnętrz w nowoczesnym stylu

Lampa wisząca Santana to ciekawy rodzaj oświetlenia. Wygląda delikatnie i elegancko, a jednocześnie wpisuje się w ówczesne trendy wystroju wnętrz. Ta gustowna lampa sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, restauracji, sklepie, punktach usługowych. Najlepiej wygląda w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym. Z pozoru wydaje się modelem opierającym na wzorach klasycznych, jednak bardziej skłania się w stronę nowoczesnych trendów.

Lampa Santana jest zrobiona ze szkła. Na podsufitce umieszczone są przewody, na których wiszą oryginalne klosze, przywodzące na myśl kształt łez. Wygląda to bardzo dekoracyjne, zwłaszcza po zapaleniu światła, którego źródłem są tutaj żarówki (gwint E27).

To lampa trójpłomienna należy więc dobrać do niej trzy żarówki, na przykład energooszczędne ledowe. Kolor lampy to elegancka biel. Wymiary wynoszą: 65 × 100 cm.

Biała lampa Santana to świetny sposób na oświetlenie w kuchni i jadalni, szczególnie nad nowoczesną wyspą kuchenną. Kontrastowo można zestawić ją z wnętrzem w ciemnych kolorach (grafit, czerń).

Wymiary
Szerokość 65 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon