Lampa wisząca Santia 94,5 × 12 cm – nowoczesny sposób oświetlenia wnętrza

Szukasz niecodziennego sposobu na oświetlenie przestrzeni? Jesteś w dobrym miejscu! Lampa wisząca Santia 94,5 × 12 cm to stylowy produkt, dzięki któremu stworzysz w przestrzeni oryginalny układ lamp. Ten element oświetlenia idealnie sprawdzi się w salonie, kuchni, jadalni, sypialni, przedpokoju, a także w restauracji bądź pubie. Delikatny design pozwoli dopasować lampę do większości stylów wnętrzarskich. Jej barwy to kolor miedzi oraz przezroczysty.

Oferowana lampa wisząca Santia 94,5 × 12 cm to wysokiej jakości produkt, wykonany ze stali oraz szkła. Lampa ma klasę szczelności IP20.

Lampa wisząca Santia 94,5 × 12 cm posiada jedno źródło światła – jest nim żarówka z typem gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Lampa wisząca Santia 94,5 × 12 cm, ze względu na swoją budowę, świetnie zaprezentuje się w pomieszczeniach posiadających wysoki sufit.

Stwórz oryginalne, idealnie oświetlone wnętrze i ciesz się jego wyjątkową aranżacją przez długi czas! Postaw na produkt, który oferuje wiele kreatywnych rozwiązań!

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 94,5 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania