Połączenie klasyki z nowoczesnością do każdego pokoju

Lampa wisząca Sarah to ciekawe i nietuzinkowe połączenie klasycznych rozwiązań z nowoczesnymi akcentami, co pozwala na użycie jej jako oświetlenia do różnych pomieszczeń. Sprawia wrażenie lekkiej, więc świetnie będzie komponować się z również lekkimi meblami, wnętrzami o oszczędnej kolorystyce i przestrzenią. Pasuje do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, kuchni, jadalni. Odnajdzie się we wnętrzach sklepów, kawiarniach. Idealna do pomieszczeń nowoczesnych, klasycznych i loftowych.

Wisząca lampa Sarah wykonana została z metalu i szkła. Ma ciekawą formę kuli otoczonej przez dwa różnej wielkości okręgi z metalu z ażurowym wzorem. Kulisty klosz jest ze szkła.

Lampa Sarah ma jedno źródło światła i jest nim żarówka o gwincie E27. Wybierając ją, można zdecydować się na energooszczędną żarówkę LED. Elementy metalowe lampy są czarne, a klosz w kolorze mlecznej bieli. Wymiary wynoszą: 50 × 90 cm.

Pasuje do nowoczesnych jasnych wnętrz z meblami w białym kolorze, do mebli z elementami metalowymi. Można użyć ją do aranżacji w pomieszczeniach urządzonych w czerni i bieli lub z przewagą ciemnych kolorów.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2 kg
Do pobrania