Lampa wisząca Sardo – dopasowana do Ciebie

To oświetlenie, które robi wrażenie. Stworzone do wnętrz w stylu loftowym, wysokich przestrzeni, ale też do bardziej kameralnych salonów, sypialni i gabinetów. Imponująca, trzypłomienna lampa wisząca Sardo momentalnie przyciąga wzrok i cieszy oko, jednocześnie pełniąc funkcję wydajnego oświetlenia. To propozycja dla siebie, jeśli cenisz eleganckie i nowoczesne rozwiązania.

Lampa z metalu i szkła będzie pasować do naturalnego, surowego wystroju, a połączenie czarnego metalu i transparentnego szkła daje wiele możliwości w zakresie dopasowania dodatków. Model jest regulowany, dzięki czemu każde ze źródeł światła może być dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb. Każde z nich może mieć maksymalną moc 40W, co zapewnia odpowiednie oświetlenie punktu, na który skierujesz produkt. Stół w jadalni, przestrzeń dla gości w salonie czy miejsce dla gości w restauracji – w każdym z tych przypadków lampa Sardo to dobry wybór.

Do pozostałych parametrów modelu należy maksymalna wysokość 127 cm, klasa szczelności IP20, która zapobiegnie dostawaniu się do oprawy kurzu oraz 24-miesięczna gwarancja. Do oprawy świetlnej w czarnym kolorze wybierz energooszczędne żarówki, by zredukować koszty energii elektrycznej. Koniecznie wybierz stylowe, nowoczesne żarówki o gwincie E27, które dodatkowo podniosą walory estetyczne produktu.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 127 cm
Waga 3 kg
Do pobrania