Stwórz niebanalną aranżację z nowoczesną lampą Sarini

Lampa wisząca Sarini ma niezwykły, nietypowy design, który opiera się na wyeksponowaniu źródeł światła na tle oryginalnego wnętrza. Pasuje do pomieszczeń nowoczesnych, loftowych i industrialnych. Przyciąga uwagę i staje się dominującym elementem wnętrza, dlatego jest jednocześnie praktycznym oświetleniem i nietuzinkową ozdobą. Możesz powiesić ją w salonie, przestronnej kuchni połączonej z jadalnią. Pasuje do restauracji, barów, sal reprezentacyjnych.

Lampa Sarini wykonana została z metalu. Wisi na lince i przewodzie, ma kształt kuli od której odchodzą metalowe odnogi, zwieńczone na końcu żarówkami w ozdobnych oprawkach. Jest ich dwanaście.

Źródła światła, czyli właśnie żarówki o gwintach E27, należy dobrać osobno. Kierując się oszczędnością i długim czasem używania wybierajmy energooszczędne żarówki LED. Lampa ma kolory : czarny (elementy metalowe) i złoty (ozdobne oprawki żarówek). Wymiary wynoszą: 120 × 80 cm.

Taką lampę można powiesić w dużym salonie – robi niesamowite wrażenie zwłaszcza na ciemnym tle jak czerń, grafit, ciemna szarość. Odnajdzie się w nowoczesnej restauracji.

Wymiary
Długość 120 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania