Stwórz niebanalną aranżację z nowoczesną lampą Sarini

Lampa wisząca Sarini ma niezwykły, nietypowy design, który opiera się na wyeksponowaniu źródeł światła na tle oryginalnego wnętrza. Pasuje do pomieszczeń nowoczesnych, loftowych i industrialnych. Przyciąga uwagę i staje się dominującym elementem wnętrza, dlatego jest jednocześnie praktycznym oświetleniem i nietuzinkową ozdobą. Możesz powiesić ją w salonie, przestronnej kuchni połączonej z jadalnią. Pasuje do restauracji, barów, sal reprezentacyjnych.

Lampa Sarini wykonana została z metalu. Wisi na lince i przewodzie, ma kształt kuli od której odchodzą metalowe odnogi, zwieńczone na końcu żarówkami w ozdobnych oprawkach. Jest ich dwanaście.

Źródła światła, czyli właśnie żarówki o gwintach E27, należy dobrać osobno. Kierując się oszczędnością i długim czasem używania wybierajmy energooszczędne żarówki LED. Lampa ma kolory : czarny (elementy metalowe) i złoty (ozdobne oprawki żarówek). Wymiary wynoszą: 120 × 80 cm.

Taką lampę można powiesić w dużym salonie – robi niesamowite wrażenie zwłaszcza na ciemnym tle jak czerń, grafit, ciemna szarość. Odnajdzie się w nowoczesnej restauracji.

Sarini - wymiary
Długość 120 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 12
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/złoty