Lampa wisząca Sencillo – rozjaśni Twoje wnętrze

Szukasz pomysłu na oświetlenie salonu lub jadalni? Lampa wisząca Sencillo to sposób na efektowną aranżację wnętrza. Stylowy model wyróżnia się atrakcyjną kolorystyką i nowoczesnym kształtem. Cztery źródła światła zapewnią precyzyjne oświetlenie stołu lub wyższego pomieszczenia.

Lampa wisząca Sencillo posiada wymiary 160x108x5 cm. Cztery metalowe klosze zostały wykonane z metalu w kolorze antycznego złota. Każda z geometrycznych tulei została umieszczona na minimalistycznym zwisie w kolorze czarnym. Całość podtrzymywana jest przez dyskretną podsufitkę w kolorze złotym.

Czteropłomienna lampa pozwala na montaż żarówek typu E27 o maksymalnej mocy 40 W. Takie parametry sprawiają, że model zapewnia jasne i mocne oświetlenie. To dobry wybór do przestronnej jadalni lub salonu. Lampa świetnie sprawdzi się także na klatce schodowej.

Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni lampę przed kurzem i zwiększa jej wytrzymałość. Aranżację możesz uzupełnić, wprowadzając pojedyncze lub potrójne lampy z serii Sencillo.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 108 cm
Wysokość 160 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania