Lampa wisząca Skandi – prosta i stylowa

Lampa wisząca Skandi to oryginalny projekt oświetlenia inspirowanego stylem skandynawskim. Lampa łączy północą prostotę z oszczędnym i dopracowanym wzornictwem. Stylowe połączenie metalu i drewna nadaje lampie designerskiego charakteru, który odmieni Twoje wnętrze.

Lampa wisząca Skandi posiada oryginalny klosz o opływowym kształcie. Klosz z czarnego metalu posiada ozdobne wykończenie w kolorze złotym. Nad kloszem znajduje się ozdobny element drewniany , który łączy lampę z minimalistycznym czarnym zwisem. Zastosowanie kontrastowych kolorów i różnych materiałów daje dekoracyjny efekt.

Lampa Skandi posiada pojedynczą oprawę z możliwością montażu żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Lampa o wymiarach 35 cm × 148 cm zapewnia precyzyjne i jasne światło, które sprawdzi się jako oświetlenie blatu lub stołu.

Lampa wisząca Skandi to sposób na modną i efektowną aranżację. Prosty projekt i kontrastowa kolorystyka świetnie sprawdzą się w oszczędnych wnętrzach w stylu skandynawskim lub loftowym.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 148 cm
Waga 1.78 kg
Do pobrania