Nowoczesna lampa ze wbudowanym modułem LED

Lampa wisząca Smitti to oświetlenie, które sprawdzi się w mieszkaniu, punktach usługowych, sklepach, kawiarniach, barach. W domu może wisieć w salonie, sypialni, jadalni. To ciekawy sposób na rozświetlenie pomieszczeń w stylu nowoczesnym. Pasuje do nowoczesnego umeblowania i nietypowej kolorystyki we wnętrzach. Jest propozycją dla osób ceniących nietypowe rozwiązania w aranżacji domowych wnętrz. Stwarza interesujący efekt na tle ciemnych ścian.

Lampę Smitti zrobiono z metalu i akrylu. Ma jednocześnie prostą i bardzo nowoczesną formę. Wygląda jak pierścień zawieszony na trzech linkach, co daje szczególnie ciekawy efekt, gdy jest zaświecona. Ozdobą są bąbelki powietrza na powierzchni źródła światła.

W lampie Smitti źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 36W. Cała lampa jest w białym kolorze. Wymiary wynoszą: 60 × 120 cm.

Stworzy oszałamiający efekt, jeśli powiesimy ją w pomieszczeniu urządzonym w ciemnych kolorach np. czerń, granat, grafit. W tej odsłonie wyraźnie będzie widać, jak ciekawy jest jej design.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 120 cm
Waga 3.18 kg
Do pobrania