Klasycznie elegancki design, który ozdobi wnętrze pokoju

Lampa Sober to propozycja dla osób, które szukają oświetlenia nie dominującego nad otoczeniem, a jednocześnie gustownego i eleganckiego. Z uwagi na gabaryty, lampa wisząca Sober pasuje do niewielkich i średnich pomieszczeń, będzie więc idealna do zacisznej sypialni, niewielkiej kuchni lub jadalni. Może wisieć w pokoju hotelowym i nad kawiarnianym stolikiem. Pasuje do stylu klasycznego, nowoczesnego i skandynawskiego.

Metal to materiał, z których wykonano stelaż tej wyjątkowej lampy. Klosz w kształcie spłaszczonej półkuli został wykonany z przydymionego szkła. Zdobią je pionowe żłobienia. Źródłem światła jest jedna żarówka, którą trzeba dobrać osobno. Można wypróbować energooszczędną żarówkę LED. Metalowy, niewielki element nad kloszem i podsufitka mają kolor szczotkowanego złota. Klosz jest biały i przydymiony. Wymiary to: 25 × 25 × 21 cm.

Lampa Sober będzie pasowała do niewielkiej sypialni urządzonej w drewnie i bieli. Może rozświetlać mały lub średni salonik w towarzystwie lampy stojącej z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 21 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania