Lampa wisząca Soft Led – minimalistyczny design i modny kolor

Stylowa, minimalistyczna lampa wisząca Soft Led to bardzo oryginalne oświetlenie, które pasuje do współczesnych wnętrz i podkreśla je w dyskretny sposób. Sprawdzi się w kuchni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, sypialni, biurze, sklepie, pubie. Jest prosta i bez ozdób, co również może być atutem, szczególnie w oczach osób, które cenią stonowany minimalizm. Pasuje do różnych wystrojów, ale najbardziej do nowoczesnego, minimalistycznego i industrialnego. Podkreśla aranżacje, na które składają się elementy wyposażenia o prostych formach.

Lampa wisząca Soft Led jest zrobiona z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma kształt podłużnej, wąskiej listwy, zawieszonej na linkach. Lampa zawiera źródło światła w postaci żarówki LED o gwincie T8. Lampa wisząca Soft Led jest w kolorze ciemnoszarym. Jej wymiary to: 8 × 156 cm.

Ta prosta lampa sprawdza się w różnych kolorach, a najlepiej w bieli (np. monochromatyczne, minimalistyczne biuro), odcieniach szarości, czerni, grafitu. Pasuje do nowoczesnych pubów i barów o kamiennych ścianach i nowoczesnym umeblowaniu.

Wymiary
Długość 125 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 156 cm
Waga 3.48 kg
Do pobrania