Lampa wisząca Soft Led – idealna do minimalistycznego salonu i sypialni

Prosta i nowoczesna lampa wisząca Soft Led sprawdza się we wnętrzach domowych i nie tylko. W domu można zainstalować ją w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, czy kuchni. Odnajduje się w przestrzeni biurowej, lokalach gastronomicznych i sklepach. Jej kolorystyka pasuje do wszystkiego i łatwo wkomponować ją w różne wystroje. Najlepiej prezentuje się w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i loftowym. Jeżeli szukasz nowoczesnej lampy, która w stylowy sposób podkreśli aranżację wnętrza, lampa wisząca Soft Led z pewnością ci się spodoba.

Lampa wisząca Soft Led jest wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma prosty, podłużny, lekko zaokrąglony na końcach kształt. Zawieszona jest na długich linkach. Lampa sprzedawana jest wraz ze źródłem oświetlenia, czyli żarówką LED o gwincie T8. Jest w kolorze białym. Wymiary wynoszą: 8 × 156 cm.

Doskonała do monochromatycznych wnętrz, pasuje także do ciemnych aranżacji. Dobrze komponuje się z modnymi białymi meblami. Stworzy doskonały komplet wraz z kinkietami w podobnym stylu.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 156 cm
Waga 3.48 kg
Do pobrania