Oryginalna lampa do oświetlenia niewielkich pomieszczeń

Lampa wisząca Sol to ciekawy model. Z jednej strony ma wiele wspólnego z doskonale znaną klasyką, z drugiej to zupełnie nowa odsłona pozornie tradycyjnego oświetlenia. Będzie świetnie wyglądać w stylistyce klasycznej, nowoczesnej, skandynawskiej czy nawet loftowej. Jest niezwykle uniwersalna. Może wisieć w pokoju młodzieżowym, przedpokoju, kuchni, jadalni, sypialni. Ma subtelny i dość prosty design, więc będzie pasować do różnych mebli i kolorów.

Wykonana ze szkła i metalu lampa Sol to niewielki jednopromienny zwis. Jej klosz wygląda trochę jak zdeformowana kula lub zniekształcona bryła, ale to tylko dodaje jej uroku. Ozdobny metalowy element i podsufitka to doskonałe uzupełnienie klosza. Żarówka (E27) nie jest zawarta w komplecie, trzeba dokupić ją osobno. Warte polecenia są energooszczędne żarówki LED. Kolory Sol to chromowany metal i transparentne szkło. Wymiary wynoszą: 35 × 35 cm.

Lampa pasuje do różnych mebli, drewnianych i z elementami z metalu, prostych i ozdobnych. Dobry efekt da umieszczenie jej w aranżacji w ciemnych kolorach (czarny, grafit).

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 35 cm
Waga 3.05 kg
Do pobrania