Oryginalne źródło oświetlenia do kuchni i gabinetu

Lampa wisząca Sten nadaje interesującego charakteru pomieszczeniom, w których się znajduje. W domu będzie świetnie wyglądała w kuchni, jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym. Poza tym sprawdzi się w biurze, punktach usługowych, barze. Jej wygląd klasyfikuje ją jako odpowiednią do wystrojów w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim. Nie jest typową lampą, jakie można zobaczyć w większości domów. To oryginalny model, który wnosi powiew nowoczesności do twojego mieszkania.

Lampa Sten została wykonana z metalu, tkaniny i PCV. Klosz ma postać podłużnej klatki, wewnątrz której znajduje się tekstylny abażur. Całość zawieszona jest na długiej lince. Źródło światła w tej lampie to żarówka o gwincie E27. Wybierając żarówkę możesz zdecydować się na energooszczędną ledową. Lampa jest w czarnym kolorze, jej wymiary wynoszą: 10 × 32/105 cm.

To ciekawe oświetlenie do baru w stylu loftowym. Można użyć kilku takich samych lamp i powiesić je nad ladą barową lub długim stołem. Pasuje do mebli z elementami metalowymi oraz do kamienia.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 105 cm
Do pobrania