Inspirujące oświetlenie do wnętrz o niebanalnym wystroju

Oryginalna lampa wisząca Sten jest ciekawą propozycją dla osób, które lubią połączenie nowoczesności i inspiracji dawnymi czasami. Klosze lampy przypominają dawne oświetlenia w postaci ażurowych latarenek, ale mają nowocześniejszą formę. Lampa sprawdzi się w kuchni, jadalni, salonie, biurze, sklepie, pubie, hotelu. Najlepiej czuje się w stylu nowoczesnym, loftowym i skandynawskim. Może sprawdzić się w niektórych pomieszczeniach rustykalnych.

Sten to lampa wykonana z metalu, PCV i tkaniny. To trzy oryginalne klosze zamocowane na podłużnej podsufitce. Klosze mają kształt walcowatych klatek, wewnątrz których znajdują się tkaninowe abażury. Źródło światła to żarówki o gwincie E27. Nie ma ich w komplecie z lampą, więc dokupując je osobno pamiętaj, że możesz zastosować tu również energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to czerń. Wymiary wynoszą: 50 × 32/105 cm.

Taka lampa dobrze wygląda w nowoczesnej kuchni w stylu loftowym, umieszczona nad wysepką. Szczególnie jeśli do wystroju użyto np. kamienia. Dość dobrze współgra również z drewnem, więc zarówno podłogi i meble z drewna będą pasowały.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 105 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania