Futurystyczna Lampa Stone Mirror: Oświetlenie Przyszłości

Odkryj unikalną Futurystyczną Lampę Stone Mirror, która stanowi połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Jej niezwykły kształt i wykończenie przyciągną uwagę w każdym wnętrzu, zapewniając spektakularny efekt wizualny.

  • Wyjątkowy Design: Dekoracyjne elementy lampy przypominają lewitujące w powietrzu kamienie, co dodaje całemu wnętrzu lekkości i nowoczesności. Wykonane ze stali polerowanej na lustro, doskonale odbijają światło, tworząc niepowtarzalny efekt.
  • Nowoczesne Oświetlenie: Ledowe źródło światła umieszczone poniżej kamieni zapewnia optymalne rozświetlenie, jednocześnie będąc energooszczędnym rozwiązaniem.
  • Wszechstronne Zastosowanie: Lampa idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach w stylu glamour, jak hotele czy restauracje.
  • Elegancka Dekoracja: Niezwykły wygląd lampy Stone Mirror uczyni ją główną atrakcją wnętrza, zachwycając gości i dodając prestiżu każdemu pomieszczeniu.

Futurystyczna Lampa Stone Mirror to więcej niż tylko źródło światła; to dzieło sztuki, które odmieni każde wnętrze. Jej spektakularny wygląd i niezwykłe odbicia światła przyciągną uwagę i zrobią wrażenie na każdym, kto znajdzie się w jej obecności. Nie czekaj i pozwól sobie na odrobinę luksusu w Twoim domu, hotelu czy restauracji.

Specyfikacja:

Światło: moduł LED 21 W (wbudowany) / 1680 lm / 3000 K
Oprawa: wys. 42 cm / szer. 142,5 cm / gł. 136 cm
Wymiary elementów: patrz zdjęcie
Montaż: instalacja sufitowa
Waga netto: 25 kg
Wymiary opakowania:
1) 77 cm / 65 cm / 20 cm
2) 75 cm / 50 cm / 17 cm
3) 80 cm / 58 cm / 16 cm
4) 54 cm / 53 cm / 15 cm
Sposób wysyłki: paleta.

Wymiary
Długość 136 cm
Głębokość 136 cm
Średnica 142,5 cm
Szerokość 142,5 cm
Wysokość 42 cm
Do pobrania