Lampa wisząca Strong Square – prosta, a zarazem efektowna

Poszukujesz sposobu na wprowadzenie do wnętrz ładu i minimalistycznej harmonii? Wzoruj się w tej dziedzinie na bezkonkurencyjnych mistrzach designu: Japończykach. Cenią oni prostotę formy, minimalizm, oszczędność w kolorystyce oraz nieskomplikowane kształty. Oświetlenie w takich aranżacjach ma być dyskretne i przyjazne dla oka. Lampa wisząca Strong Square będzie do nich świetnie pasować.

Strong Square jest solidnym modelem, który przetrwa niezniszczony przez wiele lat. Pojedyncza lampa sufitowa jest wykonana z szarego, wytrzymałego betonu. Posiada ona oprawkę w kształcie sześcianu, przytwierdzoną do kwadratowej podsufitki za pomocą czarnego przewodu. Lampa ma wymiary 13,5 x 13,5 x 100 cm. Najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w niewielkich i średnich pomieszczeniach. Jeśli chcesz zachować spójność oświetlenia w całym domu, możesz dobrać do niej dodatkowe źródła światła z tej samej serii.

Zwis będzie oświetleniem pomocniczym do nowoczesnej kuchni i jadalni, przedpokoju oraz salonu. Uproszczony do maksimum, surowy design podkreśli urok wnętrz industrialnych, minimalistycznych i inspirowanych hi-tech oraz Japonią.

Do modelu dopasuj świetlówkę z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60W. Spraw, by doskonale dobrane światło było ozdobą Twojego wnętrza!