Modna lampa wisząca ze szkła. Ta lampa wisząca z ciekawym połączeniem materiałów ma zarówno nowoczesny jak i elegancki charakter i daje przyjemnie przygaszone światło. Jej okrągły, lekko stożkowaty klosz ładnie kontrastuje z metalową końcówką w kolorze mosiądzu. Jest perfekcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia i pasuje do różnych stylów wyposażenia wnętrz.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa wisząca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Przezroczysty
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Szkło
Materiał: Szkło
Materiał dodatkowy: Metal
Materiał klosza: Szkło
Kształt: Dzwon
Gwint żarówki: Max. 40W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 100 cm
Głębokość: 14 cm
Szerokość: 14 cm
Wysokość: 130 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Lampa wisząca, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Oświetlenie ukierunkowane na wybrane miejsce, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Najwyższej jakości materiały, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Wymaga instalacji. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Szkło:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Do czyszczenia używać wyłącznie łagodnych środków czystości lub detergentów do szkła oraz miękkiej ściereczki. Po przetarciu na mokro, wytrzeć do sucha.

Metal:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
3.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami.
Wymiary
Długość 14 cm
Głębokość 14 cm
Średnica 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 130 cm
Do pobrania