Element dekoracyjny nowoczesnych wnętrz – lampa wisząca Tapul

Lampa Tapul to ciekawy i prosty model, który urzeka kolorystyką i formą. Nowoczesna lampa nie musi być jednokolorowa i mieć formę najprostszą z możliwych. To właśnie udowadnia lampa wisząca Tapul. Jej nowoczesny design jest jej atutem. Sprawdzi się w pomieszczeniach typu: kuchnia, jadalnia, pokój młodzieżowy, przedpokój, salon, pokój hotelowy, kawiarnia, sklep, a nawet biuro. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym i minimalistycznym.

Lampa Tapul została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma jeden klosz w kształcie cylindra na długiej lince. Nad kloszem znajduje się okrągły element dekoracyjny. Podsufitka również jest okrągła. Źródłem oświetlenia jest wbudowany moduł LED o mocy 12W. Kolory lampy to połączenie złota (klosz) i czerni (elementy metalowe). Wymiary wynoszą: 28 × 23 × 160 cm.

Lampa Tapul będzie wyglądać doskonale zarówno w jasnej, jak i ciemnej aranżacji. W otoczeniu ciemnych kolorów nabiera charakteru – świetnie współgra z czernią i grafitem. Pasuje do czarnych i złotych dodatków.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 160 cm
Waga 2 kg
Do pobrania