Lampa wisząca Teneryfa — efektowne połączenie czerni i złota!

Szukasz oryginalnej lampy do salonu lub przestronnej jadalni? Lampa wisząca Teneryfa to propozycja łącząca nowoczesny design z klasyczną kolorystyką czerni i złota. Całość prezentuje się szlachetnie i luksusowo. Model świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu glamour lub loftowym.

Szeroki na 50 cm podłużny klosz został wykonany z metalu pomalowanego z zewnątrz na kolor czarny. Wnętrze klosza jest złote, dzięki czemu lampa daje jeszcze więcej światła, a aranżacja świetlna jest ciepła i przytulna. Klosz podtrzymywany jest przez dwa zawiesie linkowe wychodzące z listwy montażowej w kolorze czarnym.

Lampa wisząca Teneryfa posiada trzy punkty świetlne z możliwością zainstalowania żarówek i o gwincie E27 oraz maksymalnej mocy 15W. Zastosowana klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed kurzem oraz innymi zanieczyszczeniami z powietrza.

Lampa wisząca Teneryfa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła lub dodatkowe oświetlenie nad stołem, lub na klatce schodowej. Wysoka estetyka wykonania i niebanalny projekt czynią z niej efektowny element wyposażenia wnętrza.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon