Lampa wisząca Torrontes — metal i szkło w stylowym wydaniu

Szukasz stylowej lampy nad blat stołu lub na klatkę schodową? Lampa wisząca Torrontes to efektowne połączenie najwyższej jakości materiałów, stonowanych kolorów oraz wyrazistego designu. Lampa pięknie prezentować się będzie w nowoczesnych wnętrzach w stylu minimalistycznym, glamour lub loftowym.

Największą ozdobą lampy jest klosz wykonany ze szkła w kolorze czarnym transparentnym. Klosz posiada nietypowy kształcie nieco spłaszczonej kuli o zaakcentowanych symetrycznie bokach oraz efektowne wykończeniu z metalu w kolorze nikiel nero. Całość zawieszona jest na metalowym łańcuchu i minimalistycznej podsufitce

Lampa posiada pojedynczy punkt świetlny z możliwością zainstalowania żarówki o maksymalnej mocy 60 W oraz standardowym gwincie E 27. Z uwagi na transparentny charakter klosza, w tym modelu dobrze sprawdzą się dekoracyjne żarówki filamentowe.

Lampa wisząca Torrontes sprawdzi się jako oświetlenie blatu stołu lub kuchennego barku. Stonowana kolorystyka, oryginalny kształt i nowoczesne materiały sprawiają, że model prezentuje bardzo stylowo.

Wymiary
Średnica 34,5 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania