Lampa wisząca Treviso — zaproś światło do swojego domu!

Lampa wisząca Treviso to wyjątkowa propozycja oświetlenia do stylowego wnętrza. Niebanalny kształt oraz szlachetny kolor złota, czynią ją dobrym wyborem zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznie urządzonych pomieszczeń. Model świetnie sprawdzi się także w modnych aranżacjach w stylu scandi boho oraz glamour.

To, co wyróżnia lampę Treviso do oryginalny ażurowy klosz z metalu w kolorze złota. Konstrukcja o formie kuli jest równocześnie efektowna i lekka. W centralnym punkcie lampy został umieszczony panel LED, który równomiernie rozprowadza światło na każdą stronę. Całość podtrzymywana jest przez delikatny kabel oraz stylową podsufitkę w kolorze złota.

Lampa posiada zintegrowany panel LED o strumieniu światła 2400K oraz temperaturze barwowej 4000K. Jasne, neutralne oświetlenie jest maksymalnie zbliżone do naturalnego światła dziennego.

Lampa wisząca Treviso świetnie sprawdzi się w reprezentacyjnych pomieszczeniach, jak salon, jadalnia lub hall. Imponująca wysokość 150 cm sprawia, że możesz powiesić ją także na klatce schodowej.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 180 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania