Skromna, prosta, ale efektowna – idealna nad wyspę kuchenną

Lampa wisząca Trewir to oświetlenie o dość prostym i nowoczesnym designie, które będzie ciekawie współgrać z chłodną kolorystyką wnętrza. Może wisieć w kuchni, jadalni, salonie, gabinecie, biurze, hotelu, sklepie. Jest uniwersalna, więc łatwo zestawić ją z różnymi meblami. Najlepiej wygląda w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. To dobry sposób na oświetlenie, które nie zdominuje wnętrza, a tylko podkreśli jego nowoczesny look.

Lampa Trewir została zrobiona z metalu i tkaniny. Ma dość prosty stelaż, wiszący na dwóch linkach. Przy poprzecznej belce znajdują się trzy walcowate klosze z tkaniny. Źródłem światła lampy Trewir są trzy żarówki. Nie ma ich w komplecie, dokupując je możesz zdecydować się na żarówki ledowe. Kolor lampy to grafit. Jej wymiary wynoszą: 110 × 20 × 70 cm.

Taka lampa to dobre oświetlenie do kuchni, urządzonej w nowoczesnym, prostym stylu. Pasuje do bieli i szarości, ale równie dobrze odnajduje się w otoczeniu, przełamanym kolorami np. cytrynowo- żółtym lub pomarańczowym. Doskonale wygląda nad wyspą kuchenną.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting