Delikatna i gustowna – lampa idealna do jasnych wnętrz

Lampa wisząca Trini jest idealną propozycją na oświetlenie wnętrza, dla osób, które preferują klasyczny wygląd lampy, ale w bardziej nowoczesnej odsłonie. Lampa jest uniwersalna i dość łatwo dopasowuje się do charakteru wnętrza. Może wisieć w kuchni, jadalni, pokoju dziennym, przedpokoju, hotelu, sklepie, gabinecie. Najlepiej współgra ze stylem klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim i nowoczesnym. Nie dominuje nad otoczeniem, tylko stanowi praktyczny, dekoracyjny dodatek do całości.

Wykonana ze stali i szkła lampa Trini to model prosty i elegancki. Ma klosz w kształcie półkuli, który wisi na przewodzie. Podsufitka jest niewielka i okrągła. Lampa ma jedno źródło światła – żarówkę o gwincie E27. Można dobrać do niej energooszczędną żarówkę LED. Klosz lampy ma kolor opalu, a elementy metalowe są mosiądzowane. Jej wymiary wynoszą: 20 × 20 × 20 × 103 cm.

To doskonały sposób na oświetlenie jasnej, przytulnej sypialni z meblami z drewna i białymi. Pasuje do jasnych dodatków – biel, krem, pastelowy żółty. Dobrze współgra też ze złotymi dodatkami.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania