Lampa o klasycznym designie w sam raz do salonu

Lampa wisząca Trini to propozycja przede wszystkim do wnętrz mieszkalnych. W domu sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym, jadalni, gabinecie. Oprócz tego może wisieć w hotelu czy punktach usługowych. Najlepsza do stylu klasycznego, nowoczesnego, skandynawskiego i eklektycznego. Pasuje do wielu mebli i znakomicie podkreśla charakter salonu w stylu klasycznym, umeblowanego w drewnie. Dzięki jej kolorystyce dopasujesz do niej wiele dodatków.

Trini jest lampą wykonaną ze stali i szkła. Ma dwa gustowne klosze o kształcie półkuli, które zostały umieszczone na różnych wysokościach na przewodach, przytwierdzonych do okrągłej podsufitki. Lampa wygląda delikatnie i elegancko dzięki dyskretnym ozdobnym elementom metalowym. To zwis dwupłomienny, więc potrzebujesz do niej dwóch żarówek o gwincie E27. Można dobrać do niej żarówki LED. Lampa jest w kolorach: opal i mosiądzowany. Wymiary to: 30 × 45 × 108 cm.

Zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach będzie prezentować się doskonale. Pasuje do mebli z jasnego i ciemnego drewna. W salonie w stylu skandynawskim będzie współgrać z jasnymi dodatkami. W innym stylu może być zestawiana z wieloma kolorami.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania