Uniwersalna lampa, która wszędzie wygląda doskonale

Lampa wisząca Trini to oświetlenie, które sprawdzi się w stylu klasycznym, nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym, skandynawskim. Pasuje do każdego pokoju, kuchni, przedpokoju, biura, sklepu. Łatwo dopasować ją do różnych aranżacji kolorystycznych, ponieważ nie dominuje nad otoczeniem, a jej kolorystyka nie jest trudna do zestawienia z różnymi wystrojami. Jeżeli szukasz prostej, ale stylowej i nowoczesnej lampy, to Trini taka właśnie jest.

Lampa została zrobiona ze stali i szkła. Jej szklany, transparentny klosz ma kształt półkuli. Nie ogranicza przepływu światła, toteż lampa świeci jasno. Wisi na linkach i przewodzie, przyczepionych do podsufitki. To zwis jednopłomienny, więc potrzebujesz tylko jednej żarówki jako źródła oświetlenia. Możesz wybrać energooszczędną żarówkę LED o gwincie E27. Kolory lampy to czarny, mosiądz i transparentny. Wymiary wynoszą: 40 × 40 × 40 × 118 cm.

Ładnie zgra się z wystrojem nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Pasuje do czarnych i ciemnych mebli, choć w jasnej aranżacji (np. w kuchni) tez może ciekawie wyglądać.

Wymiary
Długość 40 cm
Średnica 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 118 cm
Waga 3 kg
Do pobrania