Elegancka lampa, która rozświetli wnętrze salonu

Lampa Trini to stylowa i modna propozycja oświetlenia reprezentacyjnego pokoju. Z tego powodu najlepiej będzie pasować do salonu, który jest sercem domu i do którego najczęściej zapraszamy gości. Poza salonem lampa Trini wpasuje się w wystrój stylowej jadalni, gabinetu, sklepu, restauracji. Dobrze komponuje się z bardzo różną kolorystyką, może więc sprawdzi się i w Twoim salonie! Najlepiej współgra z wystrojem w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Wisząca lampa Trini wykonana jest z metalu i szkła. Do okrągłej podsufitki przytwierdzone są przewody, na których na różnych długościach wiszą szklane klosze o kształcie półkuli z dekoracyjnymi elementami z metalu. Lampa potrzebuje trzech źródeł światła. Są to żarówki o gwincie E27. Do lampy dedykowane są również żarówki LED, które warto wybierać ze względu na energooszczędność. Kolory lampy: czarny (podsufitka, przewody, element nad kloszem), transparentny (klosze), mosiądz (elementy dekoracyjne). Wymiary: 45 × 44 × 45 × 108 cm.

Może stworzyć ciekawą kompozycję z meblami z ciemnego drewna lub czarnymi i ciemnym, chłodnym wystrojem. Pasuje do kontrastowych, czarno-białych wnętrz, a także jasnych wystrojów.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 44 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania