Elegancki i wysmakowany design do pokoju i kuchni

Lampa wisząca Trini pasuje do wielu rodzajów pomieszczeń. Sprawdzi się w sypialni, salonie, kuchni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, kuchni, hotelu, sklepie, biurze. Jest uniwersalna i efektowna, jej design jest prosty i delikatny, ale całość sprawia, że lampa ma w sobie to „coś”. Dopasujesz ją do wnętrz umeblowanych w stylu klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym. Doskonale wygląda w ciemnych i jasnych wnętrzach. Każda aranżacja pokazuje jej inne oblicze.

Trini została wykonana ze stali i dymionego szkła. Piękny, gustowny klosz kryje w sobie ozdobny element z mosiądzowanego metalu, co nadaje całości oryginalnego wyglądu. Klosz ma kształt półkuli i wisi na przewodzie przyczepionym do podsufitki. Źródło światła stanowi tu jedna żarówka o gwincie E27. Można dobrać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Kolory lampy trini to: czarny, mosiądz i dymny. Jej wymiary wynoszą: 20 × 20 × 20 × 103 cm.

Ciemna lampa Trini zaakcentuje pomieszczenia, w których dominuje grafit lub biel. Pasuje do mebli czarnych, białych i z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania