Efektowna lampa idealna do salonu

Lampa wisząca Trini ma modny, ciekawy i stylowy design oraz kolorystykę, która ją wyróżnia od innych modeli. Z uwagi na wygląd, lampa Trini jest idealna do salonu, sal reprezentacyjnych, restauracji i eleganckiego biura, choć może sprawdzić się w każdym pokoju, czy nawet w sklepie. Najlepiej dopasować ją do wystroju w stylu nowoczesnym, klasycznym i glamour. W subtelny, ale efektowny sposób wprowadza do Twojego domu blask i podkręca styl wystroju.

Trini to lampa, która została zrobiona z metalu i szkła. Klosze z dymionego szkła wiszą na przewodach, przytwierdzonych do okrągłej podsufitki. Wewnątrz półkulistych kloszy znajdują się ozdobne oprawki na żarówkę z mosiądzowanego metalu, co stanowi oryginalną ozdobę lampy. Źródło światła to trzy żarówki. Możesz dobrać do lampy Trini dedykowane do niej żarówki LED (gwint E27). Kolorami lampy są : czerń, dymny i mosiądz. Jej wymiary wynoszą: 45 × 44 × 45 × 108 cm.

Stylowa lampa Trini świetnie sprawdzi się jako element wystroju kontrastujący z białym lub jasnym umeblowaniem. Pasuje do mebli drewnianych i na połysk. W aranżacjach, gdzie przeważa czerń z bielą lub np. grafit, będzie świetnie się komponować z całością.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 44 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania