Delikatna i minimalistyczna lampa pasująca do wielu wystrojów

Lampa wisząca Tulon to oświetlenie dość uniwersalne o prostym, wysmakowanym designie. Subtelnie nawiązuje do dawnych rodzajów oświetlenia, co jest jej dużym atutem. Może wisieć w kuchni, jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, sypialni. Pasuje do kawiarni, hotelu, punktu usługowego. Najlepiej prezentuje się we wnętrzach umeblowanych na styl nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny, skandynawski i vintage.

Tulon to lampa zrobiona z metalu i szkła. Jej stylowy, szklany, lekko przydymiony klosz nawiązuje do klasycznych modeli zwężającym się ku dołowi kształtem. Okrągła podsufitka, linka, na której wisi klosz i oprawka są w jednym kolorze, kontrastującym z kloszem.

Źródło światła to żarówka o gwincie E27. Do lampy potrzebujesz jednej takiej żarówki - możesz zdecydować się na energooszczędną ledową. Kolory to czarny (zawiesie i podsufitka) i transparentny przydymiony (klosz). Wymiary wynoszą: 22 × 22 × 130 cm.

Ta lampa znajdzie zastosowanie w ciepłej i chłodnej tonacji wystroju. Pasuje do wielu kolorów, mebli drewnianych i z elementami metalowymi. Doskonała do kuchni w stylu vintage.

Wymiary
Szerokość 22 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania