Lampa, która nadaje wnętrzu wrażenia lekkości

Wisząca lampa Turda to prosty, ciekawy model, który sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Dobrze wygląda w jadalni, salonie, sypialni, gabinecie. Nadaje się do pokoju w hotelu i pensjonacie, jak i pomieszczenia restauracyjnego. Ma przyjemny dla oka styl i kolor, pasuje do wielu mebli i dodatków. Sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich i boho. Jest doskonałym elementem uzupełniającym wystroju, nie dominuje nad otoczeniem, tylko podkreśla lekki, niezobowiązujący styl.

Lampa Turda została wykonana z metalu oraz abażura z PCV i papieru. To gustowna, skromna szeroka obręcz wisząca na długiej lince. Jest to lampa czteropłomienna, więc daje sporo światła w pomieszczeniu. Źródła światła, czyli żarówki E27 są do nabycia osobno. Można zdecydować się na energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy – szary. Wymiary to: 65 × 110 cm.

Turda to lampa, która świetnie pasuje do wnętrza skandynawskiego z jego wystrojem w drewnie i jasnych kolorach, ale także boho z lekkimi meblami i stylowymi dodatkami.

Wymiary
Średnica 65 cm
Wysokość 110 cm
Waga 3.05 kg
Do pobrania