Oryginalne i nietypowe oświetlenie dla podkreślenia nowoczesnych pomieszczeń

Nowoczesna i nietypowa lampa wisząca Twist to przykład oświetlenia, które sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Najlepiej pasuje do wnętrz, umeblowanych na styl nowoczesny, loftowy, boho. Jest niezwykła i przyciąga wzrok, warto więc powiesić ją w pomieszczeniu, gdzie często przebywamy i przyjmujemy gości. Mimo swojej oryginalności lampa Twist pasuje w wielu miejscach: kuchni, jadalni, sypialni, przedpokoju, salonie, pokoju młodzieżowym, korytarzu. Może być ciekawym sposobem na oświetlenie w barach i pubach.

Lampa Twist zrobiona jest z aluminium i akrylu. Konstrukcja klosza, będącego zarazem źródłem oświetlenia przypomina ażurową kulę, splecioną ze światła. Kula zawieszona jest na długim zwisie, przyczepionym do okrągłej podsufitki. Wbudowany moduł LED (moc 41,5W) to źródło światła. Lampa jest w kolorze chrom. Jej wymiary to: 100 × 36 cm.

Żeby w pełni oddać oryginalność lampy Twist, warto powiesić ją w pomieszczeniu, gdzie dominują kolory bardzo ciemne np. czarny, granat, grafit, ciemna zieleń. Na tym tle zalśni pełnym blaskiem, pokazując swoją oryginalną naturę.

Wymiary
Długość 100 cm
Średnica 36 cm
Waga 2.65 kg
Do pobrania