Nowoczesna, subtelna, dekoracyjna – lampa Tytania

Ta delikatna, ale bardzo nowoczesna lampa powinna znaleźć się w ulubionym pokoju pani domu. Ma w sobie subtelność, a jednocześnie jest niezwykle praktyczna, ponieważ pasuje do wielu pomieszczeń. Może stanowić oświetlenie małego salonu, pokoju dziennego, kuchni, jadalni, korytarza. Sprawdzi się w sklepie i kawiarni. Najlepiej komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi, minimalistycznymi i skandynawskimi.

Lampa wisząca Tytania jest zrobiona z metalu i szkła. Jej klosz ma kształt podłużnego cylindra ze szkła z ozdobnym motywem żółtego kwiatu – kalii. Klosz jest u góry metalowy, podobnie jak okrągła podsufitka. Źródło oświetlenia w lampie to żarówka o gwincie GU10. Dobierając do lampy żarówkę, wypróbuj energooszczędną, ledową. Kolory lampy – chrom i transparentny, kwiatowy dekor – żółty. Wymiary to: 140 × 10 × 40 cm.

Dobrym miejscem dla delikatnej lampy wiszącej Tytania jest zaciszna sypialnia z jasnymi meblami (na przykład stylową toaletką i szafą z lustrem), ale odnajdzie się także w innym pomieszczeniu i kolorystyce.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania