Lampa wisząca UGO – najlepsze oświetlenie nad stół

Stół, przy którym spożywasz posiłki, nie jest wystarczająco oświetlony? Lampa wisząca UGO przychodzi Ci z pomocą. Możesz zamontować ją w taki sposób, aby umożliwiała swobodną rozmowę siedzącym przy stole domownikom. Umieszczając ją w centralnym punkcie blatu, doskonale doświetlisz jego powierzchnię.

Uniwersalna kolorystyka, oszczędna forma oraz wizualna lekkość. Taka właśnie jest lampa wisząca UGO, która ma szerokie predyspozycje aranżacyjne. Pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, przestrzeni mieszkalnej, ale również biurowej. Uwagę zwraca jej uniwersalna kolorystyka – obszerny biały klosz, złota podsufitka i podstawa klosza w miejscu łączenia się z kablem.

Powyższy model o wymiarach 130 × 40 × 40 cm wyposażony został w standardowy gwint E27, w którym umieścisz żarówkę o maksymalnej mocy 60 W. Produkt został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Jego montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Podobnie jak czyszczenie lampy – wystarczy, że przetrzesz jej powierzchnię suchą szmatką.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 130 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania