Dodaj niewiarygodnego blasku wnętrzom z lampą Universe!

Efektowna i ekskluzywna lampa Universe jest prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. W domu powiesisz ją w salonie i dużej jadalni. Poza tym pasuje do sal konferencyjnych, eleganckich sklepów i restauracji. Najlepiej czuje się w aranżacjach glamour, nowoczesnych i klasycznych. Wygląda świetnie zarówno w bardzo jasnej, jak i bardzo ciemnej aranżacji. Powinna znajdować się w widocznym, wyeksponowanym miejscu.

Lampa wisząca Universe została wykonana z metalu i szkła lustrzanego. Ma pięć kloszy w kształcie kul ze szkła lustrzanego bez możliwości regulacji ich wysokości. Duża, okrągła podsufitka jest zrobiona z powlekanego metalu.

Lampa wisząca Universe ma funkcję przyciemniania światła żarówek przy pomocy odpowiedniego mechanizmu. Źródło światła, czyli żarówki o gwincie G9, nie są dostępne w komplecie z lampą. Warto użyć do lampy energooszczędnych żarówek LED. Lampa Universe jest w czarnym kolorze. Jej wymiary to: 40 × 40 × 68 cm.

Efektowna lampa Universe sprawdza się w jasnych pomieszczeniach i tak samo świetne wrażenie robi w ciemnych (czerń, brąz, grafit). Pasuje do mebli drewnianych i na połysk oraz z przeszkleniami.