Minimalistyczne oświetlenie do pomieszczeń z charakterem

Lampa wisząca Vaasa jest modelem bardzo nowoczesnym, spełniającym standardy aktualnych trendów i potrzeb osób, pragnących urządzić swoje wnętrza w nietuzinkowy sposób. Pasuje zarówno do kuchni, salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, jak i punktów usługowych czy sklepów. Najlepiej zgra się ze stylem minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i loftowym. Bardzo ciekawie będzie wyglądała w pomieszczeniach urządzonych monochromatycznie w bieli albo szarości.

Do wykonania lampy Vaasa użyto metalu i tworzywa sztucznego. Jest to rodzaj okręgu na regulowanych linkach, przypiętych do podsufitki. Jej źródłem światła jest wbudowany moduł LED z możliwością trzystopniowej regulacji natężenia światła poprzez wyłącznik w ścianie. Światło ma białą, ciepłą barwę. Lampa Vaasa jest cała biała. Jej wymiary to: 60 × 150 cm.

Biała lampa wisząca Vaasa na pierwszy rzut oka kojarzy się z monochromatycznymi, minimalistycznie urządzonymi wnętrzami i takie otoczenie bardzo do niej pasuje. Dla kontrastu można ją umieścić także w ciemnych pomieszczeniach, gdzie króluje czerń i grafit.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 150 cm
Waga 2.36 kg
Do pobrania