Lampa wisząca Varrazo - kryształowa elegancja

Oświetlanie przestrzeni mieszkalnej od lat jest wielką sztuką. Sztuką, która wymaga zmyślności formy, oryginalności stosowanych rozwiązań i jakości użytych materiałów. Wszystkie te wymogi spełnia Lampa wisząca Varrazo. Właśnie dlatego może się stać akcentem świetnie dobranym do przestrzeni pomieszczenia reprezentacyjnego w domu.

Lampa wisząca wykorzystuje najnowsze trendy w kwestii wykańczania wnętrz. Po pierwsze została zbudowana z prostych materiałów - metalu i kryształu. Po drugie jej forma opiera się w dużej mierze o mało skomplikowane formy. W końcu elementy świetlne zastosowane w Lampie wiszącej Varrazo są przeplatającymi się kołami.

Każdy z okręgów ma wbudowane źródło światła LED. Generowana przez nie jasność ma imponującą wartość. Lampa wisząca dostarcza do pomieszczenia strumień dysponujący 3500 lm. Temperatura barwowa osiąga 4000 K. Wykorzystanie diod LED sprawia, że lampa okazuje się energooszczędna. Klasa energetyczna została określona na A+, podczas gdy maksymalna moc wynosi tylko 29,6 W.

Wymiary
Średnica 55 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania