Lampa wisząca Vectra – przytulne światło w świątecznej aranżacji

Pomysłowy wystrój nie kończy się na dekoracjach i efektownych dodatkach. Warto sięgnąć także po dekoracyjne oświetlenie, które podkreśli atmosferę ciepła domowego i rodzinne relacje – jeśli się z tym zgadzasz, lampa wisząca Vectra pomoże Ci przystroić dom tak, jak lubisz!!

Urok tej lampy tkwi w jej subtelnym blasku – wbudowany LED zapewnia bardzo przyjemne światło, które delikatnie przenika przez tworzywo sztuczne. Kształt wieloramiennej gwiazdy nawiązuje do tradycji, a biały kolor kojarzy się z zimową aurą pełną puszystego śniegu. Konstrukcję zdobią niewielkie otwory, które ułatwiają rozpraszanie światła. Jak tylko weźmiesz ją do ręki, przyjdzie Ci do głowy setki pomysłów na aranżację – lampa dekoracyjna Vectra ma bardzo długi przewód zakończony wtyczką, dzięki czemu możesz zawiesić ją niemal w dowolnym miejscu. Co więcej, stopień ochrony IP44 umożliwia zastosowanie lampy również na zewnątrz.

Lampa dekoracyjna - gwiazda wspaniale ozdobi front domu – możesz zamontować ją pod okapem dachu, w otoczeniu kurtyny sopelków świetlnych. Jeśli chcesz użyć lampy wewnątrz, możesz zawiesić ją nad stołem lub przed oknem, albo po prostu postawić na komodzie.

Wymiary
Długość 500 cm
Średnica 60 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania