Lampa wisząca Vermont – kwintesencja minimalizmu

Jedną z zasad minimalizmu w designie jest umiłowanie prostoty i ograniczanie ilości kolorów, zdobień oraz innych detali do minimum. Czyste linie i ład dotyczą nie tylko akcesoriów czy umeblowania, ale również oświetlenia. Inspirowana tym nurtem lampa wisząca Vermont ozdobi wnętrze swoją dopracowaną formą.

Nowoczesna lampa ma prostą linię. Jej wąski i szeroki, prostokątny klosz jest połączony z podsufitką za pomocą dwóch czarnych przewodów. Połączenie czarnego matowego lakieru, białej, neutralnej barwy światła o barwie 4000K i solidnego stalowego stelażu nadaje wnętrzu surowy i chłodny, dość formalny charakter. Z tego względu lampa będzie wspaniała nie tylko do nowoczesnej kuchni czy salonu, ale również do biura.

Vermont posiada wbudowany LED o maksymalnej mocy 24W i strumieniu światła 3200 lumenów (około 180W w tradycyjnej żarówce). Lampa ma szerokość 100 cm i regulowaną wysokość 107,5 cm. Dzięki tym parametrom będzie doskonałym źródłem światła do średnich i przestronnych pomieszczeń.

Ta prosta lampa sufitowa ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Vermont - wymiary
Szerokość 100 cm
Wysokość 107,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał stal
Typ gwintu LED
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 24W
Strumień światła 3200 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata