Lampa wisząca Vermouth – szczypta klasyki, odrobina nowoczesności

Jeśli należysz do osób, które są zdania, że oświetlenie niekoniecznie musi wysuwać się na pierwszy plan w aranżacji, poznaj kolekcję Vermouth. Tworzą ją lampy wiszące oraz kinkiety stworzone na bazie drewna i szkła. Tak tradycyjne materiały nadają tym oprawom świetlnym piękny wygląd i trwałość na długie lata. Obecność drewna sprawia, że z łatwością wpasują się one w klasyczne oraz skandynawskie aranżacje.

Podziwiasz trzypłomienny zwis z płaską, drewnianą belką o szerokości 65 cm, której zabarwienie producent określił jako postarzony biały. W naszej ofercie znajdziesz również modele z drewnianym stelażem w kolorze: beton szary, drewno orzech.

Lampa wisząca Vermouth dzięki zestawieniu jasnych kloszy z ciemnym zawieszeniem jest w stanie korzystnie odmienić wygląd przestrzeni. Jeśli umieścisz ją we wnętrzu urządzonym w delikatnych, stonowanych barwach – doda mu charakteru. Przy jej użyciu rozjaśnisz aranżacje stworzone z wykorzystaniem dodatków utrzymanych w bardziej zdecydowanej kolorystyce. Jako lampa typu belka znajdzie zastosowanie nad kuchenną wyspą lub barkiem. Przy jej użyciu możesz także doświetlić blat biurka bądź stołu w jadalni.

Wymiary
Szerokość 65 cm
Wysokość 90 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania