Lampa wisząca Vermouth – duża ilość rozproszonego, przyjemnego dla oka światła

Prostota to jedno z pierwszych określeń pojawiających się w głowie po ujrzeniu tej 2-płomiennej lampy z serii Vermouth. Dobrej jakości materiały, trafny dobór kolorystyki i form poszczególnych elementów – lista zalet tej oprawy świetlnej jest długa. Pod względem stylistycznym zwis zgrabnie łączy klasykę z nowoczesnością.

Lampa wisząca Vermouth to dwa szklane klosze osadzone na stelażu z drewna. Przewód z regulacją długości ma kolor czarny, podobnie jak niewielka podsufitka. Całość została wzmocniona za pomocą cienkich linek. Są one ledwo widoczne, więc nie psują estetyki oświetlenia, za to gwarantują stabilność jego umocowania. Wykonane z mlecznego szkła klosze wyglądają bardzo subtelnie. Stanowiąca dla nich tło drewniana listwa w kolorze beton szary sprawia, że mimo jasnego zabarwienia są dobrze widoczne.

Taka podłużna lampa wisząca może pojawić się nad stolikiem kawowym. Zainstalowana przy lustrze w przedpokoju powiększy optycznie przestrzeń. Oświetlenie o takim kształcie pomoże Ci doświetlić blat roboczy w kuchni. Jest wiele pomysłów na jego instalację, najlepszy z nich wybierzesz, kierując się swoimi bieżącymi potrzebami.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania