Piękna, delikatna lampa wisząca Zefir

Poszukujesz jednopłomiennej lampy wiszącej, która dopełni Twoje wnętrze? Co powiesz na przepiękny element kwiatowy? Jesteś na tak? W takim razie przyjrzyj się wiszącej lampie Zefir. Została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Posiada prostą formę, która niespecjalnie się wyróżnia. Kluczowym elementem jest jednak dekoracyjny, różowy kwiat, który sprawia, że lampa jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Model ten charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Podczas jego projektowania, zadbano o każdy detal, czego nie sposób nie dostrzec w rezultacie końcowym.

Lampa posiada maksymalną moc źródła światła wynoszącą 5 W. Wprowadzi przyjemny klimat i zapewni delikatne, dodatkowe oświetlenie. Główną funkcją tej lampy jest jednak funkcja dekoracyjna i to właśnie na niej warto się skupić.

Jeśli chodzi o wymiary, lampa posiada 140 cm długości, 10 cm średnicy oraz 40 cm wysokości. Jest lekka i zajmuje niewiele miejsca. Będzie stanowić przepiękny dodatek w Twoim salonie czy sypialni.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 40 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania