Lampa zewnętrzna stojąca Flowerpot S — stylowe oświetlenie tarasu!

Szukasz stylowej i oryginalnej lampy zewnętrznej? Lampa stojąca Flowerpot S to intrygujące połączenie oświetlenia oraz doniczki, w której możesz hodować kwiaty. Lampa doskonale odnajdzie się na balkonie tarasie, czy nawet w ogrodzie. Stylowe wyposażenie świetnie wyglądać będzie zwłaszcza wieczorem!

Lampa Flowerpot S posiada kształt nowoczesnej donicy o wymiarach 41 cm wysokości i średnicy 35 cm. Swoim kształtem przypomina klasyczną, pojemną donicę ogrodową. Jej konstrukcja została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, dzięki czemu jest wyjątkowo jasna i pasuje do modnych aranżacji w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Model przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Odporność na działanie warunków atmosferycznych gwarantuje zastosowana klasa szczelności IP44. Mimo nietuzinkowej budowy lampa posiada klasyczną oprawę typu E27 na żarówkę o maksymalnej mocy 60W.

Lampa zewnętrzna stojąca Flowerpot S to doskonały wybór na taras, balkon lub do ogrodu. Stylowa donica rozświetli przestrzeń i sprawi, że wieczór będzie jeszcze przyjemniejszy!

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 41 cm
Waga 3.305 kg
Do pobrania