Lampion szklany - Wypełnij dom subtelnym blaskiem świec

Ciepły blask świec to najlepsza dekoracja podczas wieczornej kolacji. Tańczące płomienie, które budują klimat, subtelny zapach zapachowych świec potrafią oczarować każdego. Jeżeli tak jak my dbasz o każdy szczegół w wystroju swojego mieszkania i dbasz o dekoracje, które budują jego klimat to koniecznie pomyśl nad szklanym lampionem.Jego wygląd przykuwa oko zarówno za dnia, kiedy stoi w nim świeczka lub wieczorem, gdy mamy ochotę ją zapalić.

Ciekawą oprawę lampionu tworzy drewniana konstrukcja w białym kolorze i stalowe elementy. Lampion wpiszę się w klimat wielu wnętrz tradycyjnych, nowoczesnych jak i skandynawskich. Jego spore rozmiary równe 17,5 x 17,5 x 49 cm pozwolą na włożenie do środka jednej dużej świecy lub dwóch mniejszych. Lampion będzie prezentował się bardzo dobrze postawiony na ziemi jak i na niższej komodzie lub stoliku.

Inną propozycją na wyeksponowanie lampionu jest włożenie do niego lampek ledowych. Możemy wtedy całą kompozycję uzupełnić dowolnymi dekoracjami, w zależności od pory roku na przykład bombkami, szyszkami, sztucznym mchem lub kwiatami.

To od Ciebie zależy jaki znajdziesz na niego pomysł.

Wymiary
Długość 49 cm
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 17,5^49 cm
Waga 1.28 kg
Do pobrania