Lampion szklany – baw się światłem i cieniem

Światło i cień potrafią odgrywać w mieszkaniu bardzo dużą rolę. Ciepłe światło skłania lokatorów mieszania do odpoczynku, zaś chłodne - ułatwia koncentrację i pracę. Lampion ze szkła to nieco orientalny akcent dekoracyjny we wnętrzach. Lampiony wykorzystywane są bowiem bardzo często w bliskowschodnich domach i ogrodach. Pięknie rozpraszają światło i zdobią nim pomieszczenia. Dziś spotkasz je ronież w wielu polskich mieszkaniach.

Lampion szklany w kolorze ciepłej czerwieni jest dość wysoki i duży – ma wymiary 22,5x22x38 cm, dlatego sprawdzi się w większych wnętrzach. Ma lekko pękaty kształt. Największe wrażenie zrobi, będąc w towarzystwie kilku podobnych modeli, ale w innych rozmiarach oraz kolorach, np. różowym i brunatnym.

Dekoracyjny lampion posiada też zawieszkę, przez co łatwo przeniesiesz go w inne miejsce. Ciemnoczerwony, nasycony odcień będzie pasował do szarości, lekkiego fioletu, złota oraz zgaszonych, oliwkowych zieleni. Pięknie będzie wyglądał również w mieszkaniach z wpływami orientalnymi oraz modern vintage.

Dekoracja jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.