Szklany lampion – dodatek zgodny z trendami

Marzy Ci się styl wnętrza inspirowany piracką kajutą? Tego typu wystrój wymaga wyjątkowych akcesoriów: detali z liną w roli głównej, dużej ilości drewna, sporo metalu, szkła oraz oszczędnej kolorystyki: głównie granatu i bieli. Marynistyczny styl jest też minimalistyczny, jeśli chodzi o ozdoby. Nie uświadczymy w nim bibelotów, a wszelkie ozdoby spełniają jednocześnie praktyczne funkcje. Jedną z dekoracji w takim mieszkaniu będzie szklany lampion. Oczywiście z powodzeniem sprawdzi się on także we wnętrzach w stylu industrialnym, nowoczesnym art deco czy skandynawskim.

Lampion będzie odpowiednią oprawą dla świecy. Doskonale będzie wyglądać we wnętrzu, którego design czerpie z natury i marynarskich rejsów.

Lampion ze szkła do którego można włożyć świecę, stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych podstawek. Pękaty lampion został wykonany ze szkła z metalowymi elementami w złotym kolorze. Jego uchwyt pozwala na przeniesienie i powieszenie go w dowolnym miejscu. Lampion ma średnicę 16 cm i wysokość 26 cm. Waży ponad kilogram, dzięki czemu nawet na nierównej powierzchni pozostanie stabilny.

Szklana latarenka w duecie z zapaloną świecą da złote, nastrojowe światło. Najbardziej stylowo będzie wyglądać w parze z drugą taką samą, lub inną, nieco większą.