Lampion ze szkła – dyskretny urok stylu boho

Z czym kojarzy Ci się styl boho? Jeśli ze swobodą artystyczną i nonszalancją, a także zamiłowaniem do przytulności i elementów vintage, to prawidłowo! Jednym z elementów tego designu są lampiony.

Lampion dekoracyjny posiada szklane, transparentne ścianki, które rozpraszają jasny blask świecy. Posiada on też solidny, uchwyt z grubej liny do powieszenia lub przenoszenia, dzięki czemu szybko możesz zmienić wystrój lub przenieść go do ogrodu czy na balkon. Szklany lampion o długości i szerokości po 20 cm oraz wysokości 30 cm będzie wyglądał świetnie z wysoką świecą w środku, choć możesz do środka wstawić również niewielkiego tealighta lub świecę pieńkową.

Lampion ze szkła doskonale zastąpi nieciekawy świecznik lub klasyczną podstawkę. To idealny dodatek dla tych, którzy cenią oryginalność we wnętrzu. Świetnie będzie wyglądać we wnętrzu w stylu marynistycznym.

Lampion można uzupełnić nie tylko świecą, ale również światełkami LED, ozdobnymi kamieniami lub cottonballsami. Szklana latarenka z zapaloną w środku świecą stworzy w domu intymną atmosferę.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania