Metalowy lampion – sposób na przytulny dom

Jak wprowadzić do domu przytulną atmosferę – by mieszkanie stało się azylem, w którym odpoczywa się najlepiej? Postaw na dekoracyjny lampion. Dzięki niemu przemycisz do wnętrza odrobinę przytłumionego światła. Nawet pochmurny, jesienny czy zimowy dzień nabierze blasku. Lampion z pewnością umili Ci oczekiwanie na wiosnę i lato.

Lampion metalowy posiada cylindryczny kształt. Swoim kształtem przypomina wiejską kankę na mleko z dawnych lat. Ścianki z metalu pomalowanego na biało ozdobione zostały ażurowym wzorem, dzięki czemu przebijające światło układa się w ich kształt. Do tej dekoracyjnej latarenki możesz wstawić małego tealighta lub średnią świeczkę. Lampion posiada uchwyt, za który, mimo zapalonej świecy możesz w bezpieczny sposób go przenieść. Biały kolor oraz ciemny uchwyt najlepiej będą pasować do skandynawskich, rustykalnych i prowansalskich aranżacji.

Lampion dekoracyjny ma średnicę 18 cm i wysokość 32 cm, dzięki czemu będzie dobrą osłoną na średnią świecę, ale włożyć możesz do niego również ozdobne LEDy.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 32 cm
Do pobrania