Metalowy lampion – sposób na przytulny dom

Jak wprowadzić do domu przytulną atmosferę – by mieszkanie stało się azylem, w którym odpoczywa się najlepiej? Postaw na dekoracyjny lampion. Dzięki niemu przemycisz do wnętrza odrobinę przytłumionego światła. Nawet pochmurny, jesienny czy zimowy dzień nabierze blasku. Lampion z pewnością umili Ci oczekiwanie na wiosnę i lato.

Lampion metalowy posiada cylindryczny kształt. Swoim kształtem przypomina wiejską kankę na mleko z dawnych lat. Ścianki z metalu pomalowanego na biało ozdobione zostały ażurowym wzorem, dzięki czemu przebijające światło układa się w ich kształt. Do tej dekoracyjnej latarenki możesz wstawić małego tealighta lub średnią świeczkę. Lampion posiada uchwyt, za który, mimo zapalonej świecy możesz w bezpieczny sposób go przenieść. Biały kolor oraz ciemny uchwyt najlepiej będą pasować do skandynawskich, rustykalnych i prowansalskich aranżacji.

Lampion dekoracyjny ma średnicę 18 cm i wysokość 32 cm, dzięki czemu będzie dobrą osłoną na średnią świecę, ale włożyć możesz do niego również ozdobne LEDy.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 32 cm
Waga 0.56 kg
Do pobrania