Bożonarodzeniowy, biały lampion ceramiczny – otul się nastrojowym światłem

Lampki migoczące na choince stanowią bardzo malowniczy widok, ale pod względem kreowania nastroju nie mogą równać się z blaskiem świec. Ceramiczny minilampion na tealighty nie zajmie w Twoim wnętrzu dużo miejsca. Stworzy w nim za to ciepły, przytulny klimat sprzyjający odpoczynkowi. Z łatwością znajdziesz dla niego miejsce na wigilijnym stole. Możesz udekorować nim również blat komody lub parapet.

Lampion bożonarodzeniowy wykonany jest z ceramiki w kolorze białym. Dzięki niej ma elegancki wygląd oraz wymaganą trwałość. Ozdoba wyróżnia się klasyczną formą latarenki. Wyposażona jest w uchwyt służący do przenoszenia. Przez otwory w kształcie gwiazdek światło świeczki będzie sączyło się do wnętrza.

W jakich aranżacjach najlepiej odnajdzie się ceramiczny lampion świąteczny? Jego białe zabarwienie dodaje mu lekkości, a jednocześnie czyni go bardzo uniwersalnym dodatkiem do wielu wnętrz. Dobrze będzie wyglądał jako samodzielna dekoracja, ale możesz go wykorzystać również jako część kompozycji. Wspaniale będzie prezentował się w połączeniu z miniaturowymi figurkami z naszej kolekcji Świąteczna Kraina.

Wymiary
Głębokość 7 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.334 kg
Do pobrania