Lampa stołowa w stylu glam. Nadaj swoim wnętrzom delikatnego uroku w stylu glam wraz z tą lampką nocną. Wykonana z porcelany, posiada eleganckie wykończenie i niecodzienny kształt. Mimo masywnej, stabilnej budowy, przestrzeń w podstawie lampy, w której umieszczono ozdobną kulę, nadaje jej lekkości i szyku. Klosz w kształcie walca wykonano z syntetycznego jedwabiu, który jest odporny na zużycie wynikające z codziennego użytkowania i łatwy w pielęgnacji. Ten element oświetlenia doskonale wpasuje się w wystrój sypialni, umieszczony na stoliku nocnym, czy też w salonie, jako dodatkowe źródło rozproszonego światła i element dekoracyjny.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stołowa
Styl: Glamour
Kolor główny: Brązowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Porcelana
Materiał dodatkowy: Jedwab syntetyczny
Materiał podstawy: Porcelana
Materiał klosza: Jedwab syntetyczny
Skład materiału: 100% Sztuczny jedwab
Kształt: Walec
Gwint żarówki: Max. 60W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 180 cm
Głębokość: 38 cm
Szerokość: 38 cm
Wysokość: 48 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Lampa stołowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Sprawdzi się w domu jak i w biurze, Łatwy, samodzielny montaż

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Należy wziąć pod uwagę, że każdy model może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu. Układ kolorów i wzorów może być inny. Nie jest to uważane za wadę produktu, ale za jego cechę.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Porcelana:
1.Należy używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.

Jedwab syntetyczny:
1.Używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 38 cm
Głębokość 38 cm
Średnica 38 cm
Szerokość 38 cm
Wysokość 48 cm
Do pobrania