Elegancka lampa stołowa . Elegancka i błyszcząca lampka nocna. Srebro i czerń tworzą na jej podstawie nowoczesny wzór, który doda twoim wnętrzom wyraźnego charakteru. Dzięki budowie klosza, daje ona dużo rozproszonego światła, umieszczona zarówno na stole w salonie, jak i na stoliku nocnym. Naturalnie sprawdzi się jako dekoracja, czy lampa stołowa. Matowo srebrny, owalny klosz wykonany jest ze sztucznego jedwabiu. Zestaw zawiera również długi kabel wraz z włącznikiem. Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stołowa
Styl: Retro
Kolor główny: Czarny
Odcień: Ciemnoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Porcelana
Materiał dodatkowy: Jedwab syntetyczny
Materiał podstawy: Porcelana
Materiał klosza: Jedwab syntetyczny
Skład materiału: 100% Sztuczny jedwab
Kształt: Stożkowy
Gwint żarówki: Max. 60W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Podstawa: 16x19
Długość kabla: 180 cm
Głębokość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 41 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Lampa stołowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Rozproszone, łagodne światło, Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wytworny design, Wysoka jakość wykonania, Łatwy, samodzielny montaż

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Należy wziąć pod uwagę, że każdy model może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu. Układ kolorów i wzorów może być inny. Nie jest to uważane za wadę produktu, ale za jego cechę.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Porcelana:
1.Należy używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.

Jedwab syntetyczny:
1.Używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 30 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 41 cm
Do pobrania